TESLİMAT ŞARTLARI

Siparişimi teslim alırken ne kadar kargo ücreti ödeyeceğim?
muhtesemilkyil.com’dan vereceğiniz siparişlerde, sipariş miktarınız ne kadar olursa olsun ayrıca bir kargo bedeli alınmamaktadır.

Sipariş Ettiğim Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?
muhtesemilkyil.com Temsilcisi ya da ilgili kargo firması çalışanı tarafından size iletilen kargo paketinizi, teslim almadan önce lütfen kontrol ediniz. Ürün Paketini teslim aldığınız anda kargo firmasının sorumluluğu ortadan kalkmaktadır. Bu yüzden taşıma esnasında hasara uğradığını düşündüğünüz bir paketi teslim almadan muhtesemilkyil.com Temsilcisi veya kargo firması çalışanına teslimat ile ilgili tutanak hazırlamasını isteyin.

Teslimatı yapan firma yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, paketi açarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız bulunmaktadır. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda muhtesemilkyil.com ile temasa geçmeniz gerekir. muhtesemilkyil.com en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Size teslim edilen ürünlerle ilgili herhangi bir probleminiz olduğu anda destek@muhtesemilkyil.com adresinden elektronik posta yoluyla bize 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz. Size en kısa sürede yanıt vereceğiz.
• Bu Uygulama sadece ARAS Kargo İle Yapılan Gönderimlerde Geçerlidir.