ÜRÜN İADESİ

Amacımız sizi en iyi şekilde memnun etmek. İşte bu nedenle satış öncesi olduğu kadar, satış sonrasında da sizlerin yanındayız.

Hem Ticaret Kanunu hem de muhtesemilkyil.com Müşteri Memnuniyeti Sistemi’ne göre herhangi bir sebep göstermeksizin siparişinizden vazgeçebilirsiniz. Siparişinizi iptal etmek için destek@muhtesemilkyil.com adresine sipariş numaranızı ve iptal isteğinizi belirten bir mail yollamanız yeterlidir. İptal için gerekli işlemler mailiniz ulaştığı anda başlatılacaktır.

İade ve Değişim Şartları:
Satın almış olduğunuz üründe herhangi bir problem varsa, ya da bir sebep göstermeden değiştirmek isterseniz aşağıdaki şartlara uymak koşulu ile iade ya da değişim yapabilirsiniz.

İade Şartları:
• Ürün ambalajı açılmış (Parfüm, Güzellik ve Kozmetik ürünleri hariç *) olsa da ambalaj içinden çıkan tüm aparatlar (poşet, iğne, bilgi kartı,etiket ve aparatları vs.) eksiksiz ve sağlam olarak tarafımıza geri gönderilmelidir.
• Ürün üzerinde hiçbir değişiklik ve deformasyon yapılmamış olarak tarafımıza geri gönderilmelidir.
• Ürün kesinlikle kullanılmamış olmalı, üzerinde leke, yırtık, kırık vs. hasar olmamalıdır.
• Kargonun size teslim tarihinden itibaren yasal iade süresi olan yedi (7) günlük süre geçmemiş olmalıdır.


Ürün İade ve değişim adresimiz;
Muhteşem İlk Yıl A.Ş.
Bayar Cad. Demirkaya İş Merkezi 97/A 34742 Kozyatağı - İstanbul
Tel : +90 444 4 586
Fax : +90 216 380 25 74
Email : destek@muhtesemilkyil.com

Lütfen Unutmayın...
muhtesemilkyil.com’dan almış olduğunuz ürünü yukarıdaki şartlar doğrultusunda iade etmek istediğinizde; almış olduğunuz ürünü ürünün faturası ile birlikte muhtesemilkyil.com’a göndermeniz gerekmektedir.

İade etmek istediğiniz ürün, değişim amaçlı veya herhangi bir ayıptan dolayı iade ediliyor ise kargo ücreti muhtesemilkyil.com tarafından karşılanmaktadır. Bu gibi durumlarda muhtesemilkyil.com'da üye işlemlerine girdikten sonra iade/değişim formunu doldurarak ürün faturası ile ARAS KARGO ile gönderim yapmanız gerekmektedir. Siparişinizdeki ürünlerin tamamının iptal edilmesi durumunda ise kargo ücreti tarafınızca karşılanacaktır.

İptal edilen siparişlerinizde, ARAS KARGO ile bize yapacağınız geri gönderiler için tarafınıza iade edilecek ücretten kargo bedeli olarak 4,99 TL (dört lira doksan dokuz kuruş ) düşülecektir.

Almış olduğunuz bir(1)' den fazla ürünlerden sadece bir kısmının iadesi durumunda iadelerinizdeki kargo ücreti muhtesemilkyil.com tarafından karşılanacaktır.

Değişim ve İadesi kabul edilemeyen ürünler;
• Yukarıdaki ürünler için tanımlanan şartlara uygun olmayan ürünler değişim ve iade yapılamamaktadır.


İade İşlemlerimde Ücret Geri Ödemeleri;
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi halinde, iade edilen ürünün muhtesemilkyil.com’a ulaştığı andan itibaren ürünün bedeli müşteriye iade edilir. Havale iadeleri talepleri sistemimiz tarafından bankaya bildirilir maksimum 2 iş günü içinde banka tarafından hesabınıza aktarılır.

Kredi Kartı ile ödemesi yapılmış ürünlerde iade talepleri anında sistemimiz tarafından bankaya aktarılır ve maksimum 3 iş günü içinde banka tarafından yapılmaktadır. İlgili Banka Kredi Kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir (bu süreçte muhtesemilkyil.com’un herhangi bir etkisi yoktur).

Eğer iade ile ilgili tutarınız ilgili banka tarafından 3 günü geçmiş ve halen hesabınıza yatırılmamış ise destek@muhtesemilkyil.com adresine göndereceğiniz bir e-posta ile bizi bilgilendirmenizi rica ederiz. Bu gibi durumlarda Bankanızın kredi kartı servisi ile irtibata geçmeniz gerekebilir. Kredi kartı Taksitli satışlarda yapılan iadeler banka tarafından kredi kartına yapılan taksit sayısınca her ay artı bakiye olarak hesabınıza yansıtılacaktır.